Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (96 entries)

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

note: Description of the plugin/theme
en: Manage all your 301 redirects and monitor 404 errors
sk: Spravujte všetky vaše 301 presmerovania a monitorujte 404 chyby

en: Support
sk: Podpora

en: 404s
sk: 404

en: 404s from %s
sk: 404 z %s

en: Log
sk: Záznam

en: Delete Redirection
sk: Vymazať presmerovanie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Auto-generate URL
sk: Automatické generovanie URL

en: Don't monitor
sk: Nesledovať

en: Monitor changes to posts
sk: Sledovať zmeny v článkoch

en: 404 Logs
sk: Zaznamenávanie 404

en: (time to keep logs for)
sk: (ako dlho uchovávať záznamy)

en: Redirect Logs
sk: Zaznamenávanie presmerovaní

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
sk: Som dobrý človek a podporil som autora tohto modulu

en: Options
sk: Možnosti

en: Two months
sk: Dva mesiace

en: A month
sk: Mesiac

en: A week
sk: Týždeň

en: A day
sk: Deň

en: No logs
sk: Žiadne zaznamenávanie

en: Modules
sk: Moduly

en: Delete All
sk: Vymazať všetko

en: Redirection Log
sk: Záznamy presmerovaní

en: optional
sk: voliteľné

en: Description
sk: Popis

en: Use groups to organise your redirects. Groups are assigned to a module, which affects how the redirects in that group work. If you are unsure then stick to the WordPress module.
sk: Používajte skupiny na organizovanie presmerovaní. Skupiny sú priradené k modulu, ktorý určuje, ako budú presmerovania v tejto skupine fungovať. Ak si nie ste istí, držte sa WordPress modulu.

en: Add Group
sk: Pridať typ údaju

en: Search
sk: Hľadať

en: Groups
sk: Skupiny

en: Save
sk: Uložiť

en: Add Redirection
sk: Pridať presmerovanie

en: Group
sk: Skupina

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Action
sk: Akcia

en: Match
sk: Zhoda

en: Your redirection has been added.
sk: Vaše presmerovanie bolo pridané.

en: Add new redirection
sk: Pridať nové presmerovanie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Sorry, but your redirection was not created
sk: Prepáčte, presmerovanie nebolo vytvorené

en: Unable to perform action
sk: Nie je možné vykonať akciu

en: No items were imported
sk: Žiadne položky neboli importované

en: %d redirection was successfully imported | %d redirections were successfully imported
sk[0]: %d presmerovanie bolo úspešne importované
sk[1]: %d presmerovania boli úspešne importované
sk[2]: %d presmerovaní bolo úspešne importovaných

en: Your options were updated
sk: Vaše možnosti boli aktualizované

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Redirection
sk: Presmerovanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: WordPress-powered redirects. This requires no further configuration, and you can track hits.
sk: Presmerovania podporované WordPress-om. Nevyžaduje žiadnu ďalšiu konfiguráciu a viete sledovať aj štatistiky.

en: For use with Nginx server. Requires manual configuration. The redirect happens without loading WordPress. No tracking of hits. This is an experimental module.
sk: Pre použitie s Nginx servermi vyžaduje manuálnu konfiguráciu. Presmerovania nastanú bez načítania WordPress-u. Nesleduje štatistiky. Toto je experimentálny modul.

en: Automatically remove or add www to your site.
sk: Automaticky pridať alebo odstrániť www k vašej webovej stránke.

en: .htaccess Location
sk: .htaccess umiestnenie

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Error (404)
sk: Chyba (404)

en: Redirect to random post
sk: Presmerovať na náhodný článok

en: Redirect to URL
sk: Presmerovať na URL

en: Unable to add new redirect - delete Redirection from the options page and re-install
sk: Nemožno pridať nové presmerovanie - zmažte Presmerovanie zo stránky modulov a preinštalujte

en: Invalid source URL when creating redirect for given match type
sk: Neplatná zdrojová URL adresa pri vytváraní presmerovania pre daný typ zhody

en: Invalid group when creating redirect
sk: Neplatná skupina pri vytváraní presmerovania

en: You can only redirect from a relative URL (<code>%s</code>) on this domain (<code>%s</code>).
sk: Môžete presmerovať len z relatívnych URL adries (<code>%s</code>) na tejto dómene (<code>%s</code>).

en: Source and target URL must be different
sk: Zdrojová a cieľová URL musia byť odlišné

en: Configure
sk: Konfigurácia

en: Show only this IP
sk: Ukázať len túto IP adresu

en: Source URL
sk: Zdrojová URL

en: Date
sk: Dátum

en: All modules
sk: Všetky moduly

en: View Redirects
sk: Zobraziť presmerovania

en: Module
sk: Modul

en: Redirects
sk: Presmerovania

en: Name
sk: Názov

en: Filter
sk: Filtrovať

en: No group filter
sk: Všetky skupiny

en: Reset Hits
sk: Resetovať štatistiky

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Zakázať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Last Access
sk: Posledný prístup

en: Hits
sk: Štatistika

en: Type
sk: Typ

en: Modified Posts
sk: Upravené články

en: Redirections
sk: Presmerovania

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
sk: Návštevník bude presmerovaný z URL ak sa zhoduje agent používateľa (user agent). Môžete špecifikovať <em>zhodujúcu sa</em> cieľovú URL ako adresu kam presmerovať návštevníka, ak sa agent používateľa zhoduje. A <em>nezhodujúce sa</em> ak sa nezhoduje. Ak necháte URL prázdne, návštevník nebude presmerovaný. <strong>Všetky zhody sú vyhodnocované ako regulárne výrazy</strong>.

en: User Agent
sk: Agent používateľa (user agent)

en: URL and user agent
sk: URL a agent používateľa (user agent)

en: Target URL
sk: Cieľová URL

en: URL only
sk: Len URL

en: Not matched
sk: Nezhodná

en: Matched
sk: Zhodná

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
sk: Návštevník bude presmerovaný zo zdrojovej URL adresy ak sa referrer zhoduje. Môžete špecifikovať <em>zhodnú</em> cieľovú URL adresu ako adresu, kam posielate návštevníkov ak sa údaje zhodujú. Alebo <em>nezhodnú</em> ak sa nezhodujú. Ponechaním prázdneho poľa URL znamená, že návštevník nie je presmerovaný.

en: HTTP Code
sk: HTTP kód

en: URL and referrer
sk: URL a referrer

en: Logged Out
sk: Odhlásený

en: Logged In
sk: Prihlásený

en: The target URL will be chosen from one of the following URLs, depending if the user is logged in or out.  Leaving a URL blank means that the user is not redirected.
sk: Cieľová URL bude zvolená z nasledujúcich URL adries na základe toho, či používateľ je prihlásený alebo nie. Ak necháte URL prázdne, používateľ nebude presmerovaný.

en: URL and login status
sk: URL a status prihlásenia
